“Ugnis – degimo proceso metu išsiskiriančios įkaitusios, šviečiančios dujos…” Ugnis yra labai daug, bet kai kalbame apie ją paprasčiau – tai ramybė, jaukumas, hipnozė. Taip pat ir interjeras. Mes ugnį išmokome ne tik panaudoti, bet ir tobulai valdyti.
Visi žino posakį “Nėra ugnies be dūmų” Bet… Yra! Dauguma įsivaizduoja židinį tik namuose su dideliu kaminu. Taip nėra, kiekvienas, kuris svajoja apie židinį, gali jį turėti savo namuose. Ir ne tik name, bet ir bute. Tai idealiai tinka miestiečiams, svajojantiems sėdėti prie židinio rudens ar žiemos vakarais!
Šiems židiniams nereikalingas joks kaminas, degimo procesu neišsiskiria jokios nuodingos medžiagos, suodžiai ar smalkės. Jie yra visiškai ekologiški ir saugūs.
Biožidiniuose dega bioetanolis – visiškai atsinaujinantis energijos šaltinis, gaminamas tik iš organinės kilmės produktų, tokių kaip cukranendrės, bulvės ar kukurūzai. Biokuras sudega visu 100 procentų. Žinoma biokuras nelygus biokurui. Mūsų siūlomas biokuras yra aukščiausios kokybės ir atitinka visus saugumo reikalavimus. Degant biokurui išsiskiria tik vandens garai (papildomai drėkinantys orą), turintys šiek tiek anglies dioksido, kurio kiekis lygus iškvėpiamam žmogaus orui.
Malkinių židinių užkūrimas nėra greitas procesas, priešingai nei biožidinių. Supilsite biokurą, jei jo trūksta, ir uždegsite. Iškarto galėsite mėgautis tolygia liepsna. Žinoma niekada negalima pamiršti saugumo ir jokiais būdais nepilti biokuro degant židiniui!
Kitas labai didelis privalumas – jų priežiūra. Degimo metu nesikaupia pelenai, skirtingai nei pas tradicinius židinius – neatsiranda šio šalutinio poveikio. Jų nereikia valyti.
Biožidinyje deganti ugnis išskiria šilumą. Ugnis nėra tokia kaitri kaip malkinių židinių, bet kambario temperatūrą pakelia. Tai priklauso nuo biožidinio. Biožidiniai yra daugiau dekoratyviniai, jie yra atviri, neteršia patalpoje esančio oro, bet tai nėra pagrindinis šilumos šaltinis. Žinoma prisideda prie to! Jų galia yra 1-3 kW, priklausomai nuo modelio.
Svarbus sprendimas, prieš perkant biožidinį, nuspręsti kur ir kaip jis bus naudojamas. Ar tai bus kabinamas židinys ant sienos, ar tai bus pastatomas židinys, kurio vietą jūs bet kada galėsite keisti. Naudoti valgomajame kai vakarieniaujate, uždegti pagrindiniame kambaryje, kai turite svečių ar tiesiog užsidegti šalia, kai gulite vonioje ir sukurti nuostabiai jaukią aplinką. Bet taip pat šie židiniai gali būti įmontuojami į baldus ir sienas – jie gali būti tiesiog paslėpti, bet juos uždegus – nustebinti.